BİZİM İÇİN NE DEDİLER

Şebnem YALÇIN
Yönetici Asistanı

Ehliyetimi alalı 3 yıl olması rağmen trafiğe çıkamıyordum. Feza sürücü kursunun bayanlara özel direksiyon dersini bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım, hocaların güler yüzlülüğü ve pratik öğretme becerileri sayesinde 1 yıldan fazladır trafiğe korkusuz çıkabiliyorum. Teşekkür ederim.


Ahmet GÜLPINAR
Memur

Feza sürücü kursundan aldığım ehliyetim sayesinde artık şehirler arası araç kullanabiliyorum 🙂 Teşekkür ederim.


Mehmet TAN
Özel Sektör

Diğer kursları bilmem ama Feza sayesinde hiç bir sınavdan ya da direksiyon dersinden kalmadan geçerek ehliyetime kavuştum. Teşekkür ederim ilginiz için.


Abdullah YALTALI
Esnaf

40 yaşında ehliyet almaktan çekinirdim ve Ankara trafiğine çıkmakta tereddüt ederdim. Feza Sürücü Kursunun hocaları öz güvenimi güçlü bir şekilde ön plana çıkardı. Bunun için sizlere çok teşekkür ederim. Kursun hocaları gerçekten çok başarılı ve tatmin edici. Kursumuzu gerçekten herkese tavsiye ederim.


Osman YİĞİT

Ehliyetim ve arabam olmasına nazaran trafiğe çıkmakta sorun yaşıyorum bir çok tanıdık ve akrabamdan destek görmeme rağmen hala cesaret edemiyorum fakat Ayşe hoca sayesinde bu cesaretimi öz güvenimi yerine geldiğini fark ettim. Feza Sürücü Kursuna çok teşekkür ederim.


Meltem KOÇ
Ev Hanımı

Ben biraz çabuk paniğe kapılan biriyim. Ani frenlerde hemen endişeye kapılıyordum bu sebeple. Veya insanlara çarpma korkusundan dolayı bir türlü istediğim gibi kullanamıyordum aracı. Fakat Duygu Hoca sayesinde ben bu durumumu yendim. Çok anlayışlı ve sabırlı bir hocasınız. “Ben yapamayacağım” dememe rağmen, siz bana çok destek oldunuz. Bunun için çok teşekkür ederim.